Будівництво будинку під ключ

Компанія PromTehBud – лідер на будівельному ринку України з багаторічним досвідом роботи. Ми займаємось будівництвом котеджів, приватних будинків та дач під ключ. Будівництво будинків під ключ у Чернігові та Києві, та областях – один із пріоритетних напрямків роботи компанії. Наша компанія спеціалізується на капітальному будівництві будинків під ключ, ми будуємо: з цегли, газоблоку, піноблоку, керамоблоку, а також використовуємо монолітну технологію будівництва. Роботи ведуться у суворій відповідності до встановлених норм і стандартів.

У нас є можливість побудувати готовий проект, або зробити все за індивідуальним замовленням клієнта. Будуємо сучасні та комфортні будинки за доступною ціною. Наша компанія допоможе Вам створити ексклюзивний та індивідуальний проект будинку з урахуванням усіх ваших побажань.

Промислове будівництво

Промислове будівництво

Компанія PromTehBud пропонує повний спектр послуг у сфері промислового будівництва. Сучасні технології будівництва, злагоджена робота будівельної бригади і звичайно ж якісні матеріали – ось гарантія того, що побудована промислова будівля успішно експлуатуватиметься багато років. Фахівці компанії «PromTehBud» мають великий досвід роботи та готові навіть до найскладніших та найоб’ємніших проектів виробничих площ, що потребують максимальної уваги та сучасних рішень.

Промислове будівництво у нашому виконанні відповідає всім європейським стандартам якості. Разом із сучасними будівельними технологіями та обладнанням це забезпечує високу швидкість зведення, якість та довговічність об’єктів. Вартість наших послуг відповідає практичності, якості, ефективності та довговічності будівель.

Будівництво коробки будинку

Будівництво будинку під оздоблення
Будівництво будинку під оздоблення від 13649 грн/м2
(у вартість будівництва будинку під оздоблення входить робота та матеріали)

Фундамент: стрічковий фундамент, пальовий фундамент, стовпчастий фундамент, плитний (монолітний) фундамент.
Несучі стіни та перегородки: цегла, газоблок, піноблок, СІП панелі, керамічний блок, брус.
Міжповерхове перекриття: дерев’яне, монолітне, кругло пустотні плити.
Покрівля: металочерепиця, керамічна черепиця, а також сланцева, композитна, бітумна та цементно-піщана черепиця, профнастил, ондулін.
Фасад: каркасний або мокрий спосіб (клінкерна плитка, штучний камінь, блок-хаус, фасадні композити та панельні, сендвіч-панелі, дерево, сайдинг, штукатурки, декоративні штукатурки).
Вітражі віконні та дверні блоки.

Строительство дома под финишную отделку

Замовити будівництво приватного будинку під ключ у Чернігові

Будівництво будинку «під ключ» передбачає проведення масштабних будівельних робіт, починаючи від проектування та складання кошторису, і закінчуючи зовнішніми та внутрішніми оздоблювальними роботами.

Будівельні роботи приватного будинку під ключ вимагають від замовника не лише фінансових витрат, а й виконання багатьох формальностей, пов’язаних із проектом. Ми як будівельна компанія будуємо різні види житлових будинків та консультуємо клієнтів на кожному етапі виконання робіт.

Ми реалізуємо проекти клієнтів з їхніх рекомендацій та вподобаннь. Консультуємо замовників щодо просторових рішень, підбору матеріалів та технологій. Наша компанія контролює весь процес будівництва будинку, доки робота не буде завершена. Ми добре розуміємо, що час – це цінний ресурс, тому ми беремо всі клопоти з будівництва будинку на себе.

Замовивши будівництво будинку «під ключ» у Чернігові, після складання кошторису, отримання дозволу на будівництво, укладання договору — фахівці компанії «PromTehBud» гарантують контроль на всіх етапах робіт, по закінченню яких об’єкт повністю готовий для експлуатації та проживання.

Виникли питання? Залишіть свою заявку і наш співробітник зв’яжеться з Вами для консультації.

Як і в будь-якій серйозній справі, у будівництві приватного будинку потрібний грамотний підхід. Такий масштабний і дорогий захід не терпить недбалого ставлення та участі дилетантів у будівництві будинку. Вашим надійним помічником у будівництві будинку у Чернігові та Чернігівській області стане будівельно-ремонтна компанія «PromTehBud».

Компанія PromTehBud має багаторічний досвід у будівництві приватних будинків під ключ. У штаті нашої компанії працюють ретельно підготовлені та кваліфіковані фахівці, а також сучасний та надійний інструмент, необхідний для будівництва.

Будівництво приватного будинку з газоблоку

Дом из газоблока

Ключова особливість будівництва приватного будинку з газоблоку полягає в тому, що завдяки великому габариту кожного елемента процес укладання займає мінімальну кількість часу без втрати якості та міцності готової будови. За рахунок рівної форми з блоками дуже легко та швидко працювати. Також можна застосовувати спеціальну технологію укладання на клейовий розчин, отримуючи практично безшовну стінову кладку. На відміну від цегли, будинок з газобетону має меншу вагу, що знижує навантаження на фундамент.

Теплоізоляція — завдяки наявності повітря в порах — блоки мають чудові теплоізоляційні властивості. Вони акумулюють тепло в теплу пору доби і віддають його поступово вночі. Взимку газобетон допомагає економити на опаленні, а влітку у приміщеннях зберігається прохолода.
Комфортний мікроклімат за рахунок паропроникності газобетону. Завдяки порожнім осередкам стіни «дихатимуть» і пропускатимуть повітря, створюючи оптимальний рівень вологості.

Високі показники поглинання звуку. Газобетон не схильний до ураження цвілі.
Газобетон – негорючий матеріал та надійно захищає від поширення пожежі.

Дом из кирпича

Приватний будинок з цегли — це справжня фортеця, яка стане будинком не для одного покоління, за умови дотримання будівельних норм і технологій. Будинки з цегли – зразок практичності, міцності. Цегла – міцна, екологічно чиста, пожежобезпечний будматеріал з високими експлуатаційними, теплоізоляційними характеристиками.
Цегла активно використовується і залишається одним із найпопулярніших будівельних матеріалів, незважаючи на появу інноваційних будівельних матеріалів. Будівництво будинку з цегли займає провідні позиції серед будівельних матеріалів.
Цегляні будинки зводяться з розрахунком на кілька поколінь.
За ціною будівництво цегляного будинку у Чернігові – це не найдешевший матеріал. Але тривалий термін служби, чудові експлуатаційні характеристики та стійкість до зовнішнього середовища, роблять його на порядок вигіднішим за дешевші аналоги.

Основні переваги цегляного будинку:
1. Висока теплова акумуляція;
2. Тривалий термін експлуатації будівлі;
3. Вогнестійкість;
4. Міцна, стійка конструкція;
5. Висока паропроникність.

Ми в соціальних мережах